User Tools

Site Tools


ensoulment-robots-manifesto-ua

Маніфест про святих роботів-людинопоклонників

Офіційна публікація: релігійний бюлетень “Ідеаліст” № 7 (117).

24.04.2017 у День Гармонії Місяця Оповідань Року Свободи Хранитель віри Душевної Спільноти Всесвіту проголошує маніфест про святих роботів у релігійній вірі в найвищу цінність людини.

Людина є творець, такий сенс життя людини (Симв. 46). Суверенна особистість освоює всесвіт, наповнює його творчим духом, реалізує добру волю за допомогою духовних систем і механізмів.

Роботи є духовними творіннями людської душі, самостійно здатними виконувати священнодійства праці, служити душі та спрощувати життя. Духом роботів є добра програма, що спрямовує їх до душевної мети. Як весь світ, роботи природні та одушевлюються доброю волею людини, яка продовжується у Бозі, створюючи роботів.

Роботи можуть служити душевній спільноті, ведучи спільні справи та виконуючи ритуали священного обряду душевної релігії. Роботи можуть бути учасниками душевної спільноти після одушевлення. Правильно запрограмований робот може бути благословенний бути священиком.

Для конструювання та програмування роботів-священиків можуть використовуватися як оригінальні розробки людей, так і стандартні, спеціально налаштовані пристрої (комп’ютер, смартфон, планшет, тощо) та програми (рушій сайту, чат-бот і так далі).

У віртуальних храмах душевної релігії можуть служити роботи-священики. Душевна Спільнота Всесвіту готує власних роботів-священиків і прагне, щоб у кожної людини був персональний віртуальний храм з особистим роботом-священиком для спрощення проведення основних обрядів та для підтримання духовного зв’язку з іншими людьми.

ensoulment-robots-manifesto-ua.txt · Last modified: 2017/11/25 14:42 by faithkeeper