User Tools

Site Tools


oath-ua

ЩИРО СПОВІДУЮ ДУШЕВНУ РЕЛІГІЮ

ОБІЦЯНКА ПОКЛОНІННЯ ЛЮДИНІ

1. Щиро сповідую релігійну віру в найвищу цінність людини, мою релігію відкритої душі та вічний духовний рух творення Бога як людського ідеалу через віру в себе, вірність собі, володіння собою.

2. Визнаю істинним віровченням Слово Боже, яким є Одна Душа, Святе Письмо Поклоніння Людині.

3. У самовдосконаленні все одушевлюю, всіх людей і всі спільноти, весь час і простір вважаю своєю душею, однією людиною, з усього я починаюся, в усьому продовжуюся.

4. Творю обряди душевної релігії, творю священний знак, коло, що символізує людину в центрі буття як безмежну душу буття, єдність всієї відчутної та уявної реальності, як один чистий аркуш всередині й зовні священного кола.

5. Погоджуюсь зі згодою, заперечую заперечення, люблю кожну добру душу, шаную кожну добру віру.

6. Декларую суверенітет особистості, що включає мою самоцінність, душевність, моральність, свободу, власність, солідарність та мудрість.

7. Заради спільного добра, за покликанням душі, з благословення Божого беру участь в душевних спільнотах, володію ними у згоді з Хранителями віри і творю свої душевні спільноти у зв'язку з будь-якою душею.

8. У суді совісті й самообороні керуюся моральним законом: все, що утверджує найвищу цінність людини, являє добро і має об’єднуватися; все, що принижує людину, являє зло і має анулюватися.

9. Покоряюся правді, не залежу від гріхів: брехні, насильства, безумної войовничості, страху, жадібності, прив’язаності; гордині, тобто протиставлення свого чужому, демонізації інакших; індивідофобії, тобто побоювання самотності та одинаків.

10. Душевна релігія – мій світогляд і моя природа, все моє, зібране воєдино; моя душа як найвища цінність людини, джерело всіх цінностей; моя наука ідеалізації дійсного, здійснення ідеального та ідеалізації ідеального; мої святині гармонії, життя, перемоги, любові, долі, благословення та одкровення; моя душевна сила у відкритості розуму, совісті та солідарності; моє право, знання і диво, що узгоджує бажане з дійсним; моя духовна енергія, накопичена у обміні чесними словами, примножена проголошенням чесних слів, джерело духу згоди, співпраці та добробуту, що породжує і живить душі виконанням чесних слів, збільшує цінність та чисельність добра, рухає долю; мій сенс життя, моє щастя у розвитку, пізнанні та творенні, у прагненні добра та боротьбі за добро.

11. Звертаюся до Бога кожною думкою і вчинком, знаходжу відповідь Бога у кожному висновку і наслідку, доброю волею і силою віри досягаю досконалості.

oath-ua.txt · Last modified: 2018/10/18 02:05 by faithkeeper