User Tools

Site Tools


traditional-system-of-open-religion-ua

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
traditional-system-of-open-religion-ua [2016/08/09 01:03]
faithkeeper
traditional-system-of-open-religion-ua [2016/08/09 01:03] (current)
faithkeeper
Line 17: Line 17:
 Знаком нашого віросповідання є коло, що символізує людину в центрі буття як душу буття. Знаком нашого віросповідання є коло, що символізує людину в центрі буття як душу буття.
  
-{{ wiki:​kolo.gif?​100 }}+{{ wiki:​kolo.gif?​150 }}
  
 Чистий аркуш душевності всередині й зовні цього кола демонструє єдність кожної людини з усім буттям,​ всеохопність та безмежність людини і людяність всього нескінченного буття. Чистий аркуш душевності всередині й зовні цього кола демонструє єдність кожної людини з усім буттям,​ всеохопність та безмежність людини і людяність всього нескінченного буття.
Line 23: Line 23:
 Коло є не тільки графічним символом,​ але й жестом благословення. Ми описуємо рукою коло в повітрі,​ щоб продемонструвати свою добру волю і готовність думкою,​ словом і ділом спілкуватися з Богом в будь-яких обставинах та приймати всією душею даровані Богом висновки з думок, відповіді на висловлювання,​ наслідки своїх вчинків. Коло є не тільки графічним символом,​ але й жестом благословення. Ми описуємо рукою коло в повітрі,​ щоб продемонструвати свою добру волю і готовність думкою,​ словом і ділом спілкуватися з Богом в будь-яких обставинах та приймати всією душею даровані Богом висновки з думок, відповіді на висловлювання,​ наслідки своїх вчинків.
  
-{{ wiki:​kolo-hand.gif?​100 }}+{{ wiki:​kolo-hand.gif?​150 }}
  
 На початку цього ритуального руху гладимо долонею повітря,​ а в кінці піднімаємо долоню догори;​ можна здійснити цей ритуал як рухом правої руки за годинниковою стрілкою,​ так і рухом лівої руки проти годинникової стрілки. Можна також здійснювати цей ритуал подумки або в інший індивідуальний спосіб,​ як підказує творча уява. На початку цього ритуального руху гладимо долонею повітря,​ а в кінці піднімаємо долоню догори;​ можна здійснити цей ритуал як рухом правої руки за годинниковою стрілкою,​ так і рухом лівої руки проти годинникової стрілки. Можна також здійснювати цей ритуал подумки або в інший індивідуальний спосіб,​ як підказує творча уява.
traditional-system-of-open-religion-ua.txt · Last modified: 2016/08/09 01:03 by faithkeeper