User Tools

Site Tools


year-of-enlightenment-2012-ua

Рік Прозріння 2012

2012 рік Українська Душевна спільнота оголосила Роком Прозріння 1). В цьому році відбулася реформа Священного писання і релігійні громади віруючих в найвищу цінність людини стали називатися душевними спільнотами. Також в цьому році почав виходити релігійний бюлетень “Ідеаліст”.

Молитва за Рік Прозріння

Душа – це найвища цінність людини, і її силою є віра. Я усвідомлюю, що Бог подарував мені душу. І всередині душі Бог подарував мені себе. Коли я бачу Бога в своїй душі, прозріння починається. 2012 рік буде роком прозріння. Бог відкриє кожну душу новому баченню реальності. Заплющивши очі, відволікаючись від вражень та почуттів, ми подумки звертаємось до Бога. І Бог відповідає. Прозрінням. Це початок шляху до одкровення. Це раптове усвідомлення простих істин креативного ідеалізму, суверенітету особистості, творення добра. Абстракції чудом перетворюються на реальність, наповнюються добрими смислами. Прозріння приходить, як сюрприз, як нова істина, яка міняє життя на краще та допомагає усвідомити раніше немислиме. Прозріння допомагає творити добро. Я вірю, що з прозрінням життя наповниться добрими чудесами. Я не питаю прозріння у інших. Я питаю прозріння у Бога через свою душу. Я вірю, що кожна людина достойна прозріння. Всі люди рано чи пізно прозріють. Віра міняє світ.

Цілі та орієнтири Року Прозріння

Утверджуючи Найвищу Цінність Людини і цим реалізуючи волю Бога, у Році Прозріння Релігійна громада сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини 2) пропонує віруючим керуватися такими цілями та орієнтирами: суверенітет особистості, креативний ідеалізм, творення добра.

1. Суверенітет особистості.

Я буду душею. Я віритиму в себе. Я володітиму собою. Я вдосконалюватиму себе. Я розумно обмежуватиму свої бажання та почуття. Я декларуватиму істину.

Людина понад усе! Символ Віри, речення 7.

2. Креативний ідеалізм.

Я спілкуватимусь з Богом. Я усвідомлюватиму одкровення. Я бачитиму та реалізуватиму добрі перспективи усього сущого. Я шукатиму правду. Я віритиму людям та розумітиму людей, слухатиму інакомислячих. Я викриватиму та відкидатиму зло.

Бог являється у мріях. Божественне Одкровення, речення 17.

3. Творення добра

Я мінятиму світ на краще всіма зусиллями. Я нагороджуватиму достойних. Я співпрацюватиму та житиму в гармонії з людьми. Я виявлятиму любов до людей. Я буду добросовісним співвласником людства і всіх інших моїх спільнот. Я буду добросовісним співвласником нескінченного Всесвіту.

Віра робить людину творцем. Символ Віри, речення 14.

1) Молитва за Рік Прозріння, Цілі та орієнтири Року Прозріння / Мораль. – № 4 (7). – 2011. – стор. 3-6.
2) Релігійна громада сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини – офіційна назва Української Душевної спільноти до реформи 2012 р.
year-of-enlightenment-2012-ua.txt · Last modified: 2014/12/27 18:25 by faithkeeper