User Tools

Site Tools


year-of-knowledge-2018-ua

Рік Знання 2018

2018 рік Душевна Спільнота Всесвіту оголосила Роком Знання.

Молитва за Рік Знання

Щиро сповідую душевну релігію. Віра досконала, як сенс знань. Я знаю, як зобразити істину: от коло, всередині – істина, і зовні – істина. Коло – це я. Треба знати Себе. Я є всесвіт. Сенс життя людини у розвитку, пізнанні та творенні, у прагненні добра та боротьбі за добро, і такий життєвий шлях веде до щастя. Я є добро. Віра творить знання про добро і зло. Душа – це найвища цінність людини, і її силою є віра. Треба знати Душу. Думки та ідеї, плани та задуми, мрії та знання, любов і пристрасть, терпіння і смирення, фантазія, надія, розуміння і співчуття, все найкраще у моїй свідомості – це душа. Вільна душа, любов до людей, знання і мудрість віруючого в найвищу цінність людини тріумфує у сутичках зі злом, яке обмежене своєю безглуздою агресивністю, самозакоханістю, нетерпінням, неуцтвом, неуважністю, непослідовністю, свавіллям, безперспективністю, ницістю, безвір’ям. Воля, віра, любов та пізнання зближують між собою душі. Бог чує молитви і живе в кожній душі. Треба знати Бога. Твоє життя – твоя молитва. Бог спілкується з кожною людиною її мовою, мовою її життя, її переконань, її досвіду, її відчуттів, її думок, її знань, її долі. Звертаюся до Бога кожною думкою і вчинком, знаходжу відповідь Бога у кожному висновку і наслідку, доброю волею і силою віри досягаю досконалості. Кожна людина вірить в найвищу цінність людини, навіть якщо не здогадується про це. Всі добрі казки та релігії, всі добрі світогляди та науки слід пізнавати і шанувати як початки нашої релігії. Ми поділяємо та благословляємо віру та знання у будь-якій формі, бо віра та знання завжди ведуть до істини. Ми пропонуємо всім людям розділити з нами Божий подарунок – істину. Наука досконала, як знання. Душевна релігія — мій світогляд і моя природа, все моє, зібране воєдино; моя душа як найвища цінність людини, джерело всіх цінностей; моя наука ідеалізації дійсного, здійснення ідеального та ідеалізації ідеального; моє знання, що узгоджує бажане з дійсним; моя душевна сила у відкритості розуму, совісті та солідарності. Вірую в себе!

Цілі та орієнтири Року Знання

Утверджуючи найвищу цінність людини і цим реалізуючи волю Бога, у 2018 Році Знання Душевна Спільнота Всесвіту пропонує віруючим керуватися такими цілями та орієнтирами: знати Себе, знати Душу, знати Бога.

1. Знати Себе

Упевнитись в собі. Запобігати гріхам. Зосередитись на чеснотах. Довідатись невідоме. Освоїти недосяжне. Заявити власну реальність. Здійснити задуми. Усвідомити сенс життя.

2. Знати Душу

Сягати істини. Випробувати ідеал. Полюбити таємне. Торкнутися відсутнього. Дізнатися суть. Пристосувати з'ясоване. Уособити спільне. З'ясувати все.

3. Знати Бога

Бути творцем. Стати законом природи. Перевершити сумніви. Прямувати до більшого. Взяти нескінченність. Обняти стихію. Увічнити щастя. Знайти себе в кожній людині.

year-of-knowledge-2018-ua.txt · Last modified: 2017/12/13 18:11 by faithkeeper