User Tools

Site Tools


year-of-miracle-2020-ua

Рік Дива 2020

2020 рік Душевна Спільнота Всесвіту оголосила Роком Дива.

Молитва за Рік Дива

Щиро сповідую душевну релігію. Одна душа творить дива. Бог починається з людської душі, із спілкування з собою. Людське спілкування з Богом вічне, істинне диво. Бог творить дива. Настав час творити дива разом з Богом. У душі виникає диво власної природи, простору і часу. Життя душі дивує і радує. Диво є моя всеосяжність та добра воля. Сподіваюся на диво, баченням і передчуттям сягаю нескінченності. Здійснюю диво, замислом і вчинком розширюю межі можливого. Перетворююся на диво і творю дивний світ. Душевна релігія моє диво, що узгоджує бажане з дійсним. Вклоняюся кожній людині. Вірую в себе!

Цілі та орієнтири Року Дива

Утверджуючи найвищу цінність людини і цим реалізуючи волю Бога, у 2020 Році Дива Душевна Спільнота Всесвіту пропонує віруючим керуватися такими цілями та орієнтирами: вірити в диво, творити диво, бути дивом.

1. Вірити в диво

Очікувати незвичного. Сподіватися на несподіване. Знаходити відкриття. Здогадуватися про значення. Осягати цінність.

2. Творити диво

Черпати енергію з чистого аркуша. Рухати світ молитвою та одкровенням. Любити мир. Організувати стихію. Порядкувати хаосом. Керувати своєю волею. Минути неминуче. Передбачити непередбачуване. Змінити незмінне. Досягти недосяжного.

3. Бути дивом

Перерости себе. Поважати себе в кожній душі. Об'єднати весь світ навколо однієї душі. Довести безмежність душі. Уособлювати істину.

year-of-miracle-2020-ua.txt · Last modified: 2020/03/03 21:24 by faithkeeper