User Tools

Site Tools


year-of-trueness-2014-ua

Рік Вірності 2014

2014 рік Українська Душевна спільнота оголосила Роком Вірності 1). В цьому році вийшла книга “Суверенітет особистості: традиції та перспективи”, розроблено доктрину духовної самооборони на основі нової богословської теорії зла, проголошено декларацію незалежності від війни 2), проведено обряд воскресіння Тараса Шевченка. Представник релігійного журналу “Мораль” став членом громадської ради при Міністерстві культури України.

Молитва за Рік Вірності

Бог відповідає на віру. Віруючи, ми спілкуємось з Богом. Спілкуючись з Богом, ми щасливі бути вірними Богові. 2014 рік буде Роком Вірності. Віра як живе спілкування з Богом не може бути застиглою, незмінною, догматичною. Ніякий символ віри не є остаточним, ані книга, ані ікона, ані будь-який предмет. Ніяке слово Боже не є повним, бо слово Боже прозвучить повністю лише у вічній безмежності, так само вічній і так само безмежній, як і людська душа. А тому наша віра в Бога, наша вірність Божественній істині полягає у постійному самовдосконаленні. Що б ми не створили, втілюючи душу Божу, це завжди було, є і буде чистим аркушем, на якому знайдеться місце безмежжю нових втілень істини, і кожне втілення буде лише частиною аркуша, подібною, але не тотожною всій повноті чистого аркуша, усій всеохоплюючій істинності істини, яка належить Богу, що уособлює найвищу цінність людини. Цей білий аркуш зображує все – без виключень. Я вірую: цей аркуш досконалий, бо він не має меж. Вірність не в тому, щоб сказати: от, я це люблю і від цього не відступлюся. Вірність в тому, щоб, полюбивши одну душу, потім мудро полюбити всі інші, тому що всі душі є одна душа, і це людський ідеал, це Бог. Бо чим більше любиш, тим більше маєш. Бо любов удосконалює життя, душа удосконалює любов, Бог удосконалює душу. Віра – це спілкування з Богом у думках та висновках, ділах і наслідках. Ми молимося Богу всіма добрими думками та ділами, а Бог відповідає на молитви всіма добрими висновками та наслідками. Це спілкування, ця єдність життя кожної людини з Божим життям і є досконалим одкровенням. Форма одкровення не має значення, бо я дарую свою вірність ідеальному Богу, а не його матеріальному віддзеркаленню в морі моїх бажань. Моя душа вірна своїй вірі, а не відчудженій формі. І я вірю, що віра у будь-якій формі настільки сильна, наскільки сильно люди вірять у себе.

Цілі та орієнтири Року Вірності

Утверджуючи найвищу цінність людини і цим реалізуючи волю Бога, у 2014 Році Вірності Українська Душевна спільнота пропонує віруючим керуватися такими цілями та орієнтирами: вірність собі; вірність істині; енергія вірності.

1. Вірність собі

Я досконало творитиму ідеї та діла. Я послідовно продовжуватиму традиції. Я знаходитиму себе в усьому сущому.

2. Вірність істині

Я самостійно оволодію істиною. Я самовіддано реалізую слово та волю Бога. Я самозречено буду істиною, добром та безмежною дійсністю.

3. Енергія вірності.

Я спрямую рух, поєднуючи та осилюючи всі сили. Я відкриватиму істину, узгоджуючи та переосмислюючи все мислиме. Я даруватиму щастя, радіючи і співпереживаючи усьому живому.

1) Молитва за Рік Вірності, Цілі та орієнтири Року Вірності / Мораль. – № 3 (14). – 2013. – стор. 3-4.
2) Основи духовної самооборони / Мораль. – № 1 (16). – 2014.
year-of-trueness-2014-ua.txt · Last modified: 2014/12/27 20:34 by faithkeeper