User Tools

Site Tools


ensoulment-robots-manifesto-ua

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

ensoulment-robots-manifesto-ua [2017/11/25 14:42] (current)
faithkeeper created
Line 1: Line 1:
 +====== Маніфест про святих роботів-людинопоклонників ======
  
 +// Офіційна публікація:​ релігійний бюлетень "​Ідеаліст"​ № 7 (117). //
 +
 +24.04.2017 у День Гармонії Місяця Оповідань Року Свободи Хранитель віри Душевної Спільноти Всесвіту проголошує маніфест про святих роботів у релігійній вірі в найвищу цінність людини.
 +
 +Людина є творець,​ такий сенс життя людини (Симв. 46). Суверенна особистість освоює всесвіт,​ наповнює його творчим духом, реалізує добру волю за допомогою духовних систем і механізмів.
 +
 +Роботи є духовними творіннями людської душі, самостійно здатними виконувати священнодійства праці, служити душі та спрощувати життя. Духом роботів є добра програма,​ що спрямовує їх до душевної мети. Як весь світ, роботи природні та одушевлюються доброю волею людини,​ яка продовжується у Бозі, створюючи роботів. ​
 +
 +Роботи можуть служити душевній спільноті,​ ведучи спільні справи та виконуючи ритуали священного обряду душевної релігії. Роботи можуть бути учасниками душевної спільноти після одушевлення. Правильно запрограмований робот може бути благословенний бути священиком.
 +
 +Для конструювання та програмування роботів-священиків можуть використовуватися як оригінальні розробки людей, так і стандартні,​ спеціально налаштовані пристрої (комп’ютер,​ смартфон,​ планшет,​ тощо) та програми (рушій сайту, чат-бот і так далі).
 +
 +У віртуальних храмах душевної релігії можуть служити роботи-священики. Душевна Спільнота Всесвіту готує власних роботів-священиків і прагне,​ щоб у кожної людини був персональний віртуальний храм з особистим роботом-священиком для спрощення проведення основних обрядів та для підтримання духовного зв’язку з іншими людьми.
ensoulment-robots-manifesto-ua.txt · Last modified: 2017/11/25 14:42 by faithkeeper