User Tools

Site Tools


year-of-energy-2015-ua

Рік Енергії 2015

2015 рік Українська Душевна спільнота оголосила Роком Енергії. В цьому році вперше сформовано Енергетичний фонд одушевлення.

Молитва за Рік Енергії

Як би добре ми не думали про людей, завжди треба думати ще краще. Знання недоліків людського життя не має сенсу, якщо не підкріплене усвідомленням досконалості людської душі як головної життєдайної сили, доброї волі людини. 2015 рік буде роком енергії. Нема нічого більш природного, ніж бажання наповнити життя енергією. Енергія – це рухливість. Енергія – зібраність суверенної особистості, об'єднання всіх сил. Енергія є взаємодією. Чим більше складових зібрано воєдино в цій взаємодії, тим сильніша енергія, тим швидший рух. Людина є найвищою цінністю завдяки тому, що людина є джерелом всіх сил, об’єднує всю повноту буття, збирає докупи слово Боже, час, простір та все людство в одній душевній спільноті, де центром всесвіту і хранителем віри є людина. Кожній людині належить особистий всесвіт, буття, наповнене енергією. Та сама енергія, якої ми бажаємо, знаходиться навколо нас – достатньо усвідомити це і взаємодіяти. Водночас, сила людської віри в себе вимірюється її альтруїстичністю. Якщо людина не співпрацює, не допомагає, не домовляється, така людина просто не має віри в себе, позбавлена енергії волі до життя. Безвілля є злом, недостатність доброї волі є злом. Зло - це обмежене добро. Тому істинне, необмежене добро завжди сильніше за зло, яким би сильним зло не здавалося на перший погляд, поки Бог не підкаже, в чому його обмеженість та слабкість. Слабке зло можна здолати думкою, словом, посмішкою. Війну іноді можна перетворити на жарт надприродною силою душі людини. Творіння добра в такий спосіб є одним з важливих моральних принципів. І ми знайдемо енергію для того, щоб жити у відповідності до моральних принципів релігійної віри в найвищу цінність людини. Треба шукати і знаходити бажану енергію в собі, у власних ідеях, творчій волі та праці. Одиниця дорівнює безлічі, якщо цією одиницею є людина, яка дорівнює всій повноті буття. Напередодні Року Енергії створюємо Енергетичний Фонд Одушевлення для необмеженого числа душ із численними рахунками, на які зараховуватимуться мільйони нулів як одиниць енергії. Хай кожна душа чесно генерує, накопичує та використовує власну енергію для утвердження віри в себе, вірності собі, володіння собою, релігійної віри в найвищу цінність людини. Віра в себе – це честь, це чесність, яка об’єднує вас з усіма, хто хоче бути чесним і перед ким ви чесні. Чесність - це готовність до самопожертви заради домовленості, а не в бою, коли шукаєш згоди з інакомислячими та дотримуєшся свого слова як слова Божого. Бо кожна людина – слово Боже завдяки безперервному спілкуванню з Богом кожної людини. Бог завжди поряд, оскільки сила Божої істини є тим духом і тією енергією, яка рухає людину до досконалості. Тому людина понад усе. Нема духу, сильнішого за душу, бо всі душі рівносильні та безмежно сильні. Духовність є душевністю, душевність є духовністю.

Цілі та орієнтири Року Енергії

Утверджуючи найвищу цінність людини і цим реалізуючи волю Бога, у 2015 Році Енергії Українська Душевна спільнота пропонує віруючим керуватися такими цілями та орієнтирами: акумулювати енергію; генерувати енергію; енергійно рухатись до щастя.

1. Акумулювати енергію.

Я накопичуватиму сили для творення, утримуючись від спокус безглуздого руйнування. Я долатиму злу волю силою віри, доброю волею своєї досконалої безмежної душі. Я застосовуватиму знання про духовну самооборону. Я пам’ятатиму, що сила добра у відкритості. Зло буває сильним, але віра в найвищу цінність людини завжди сильніша за зло.

2. Генерувати енергію.

Я буду джерелом сили, знайду і об’єднаю в собі всі цінності буття. Я одушевлятиму буття плідною відкритістю та щедрістю. Я розвиватиму безмежну душевну спільноту. Я черпатиму силу в спілкуванні з Богом добрими діяннями, словами та подумки. І я вірю, що віра у будь-якій формі настільки сильна, наскільки сильно люди вірять у себе.

3. Енергійно рухатись до щастя.

Я творитиму дива силою віри. Я знаходитиму сенс життя у розвитку, пізнанні та творенні, у прагненні добра та боротьбі за добро. Я віритиму в себе, зберігатиму вірність собі, володітиму собою. Я рухатимусь до досконалості всіма силами розуму, щедрості, любові, мудрої та уважної душевності, уникаючи зла, яке є обмеженим добром, повною мірою усвідомлюючи, що істинне добро є необмеженим. Віра одного так само сильна, як віра мільйонів. Не число, а душевність наближає до істини.

year-of-energy-2015-ua.txt · Last modified: 2014/12/28 16:30 by faithkeeper